TRY  
Türkçe  
Rezervasyon Hattı

Kiralama Koşulları

ARAÇ KİRALAMA ŞARTLARI NELERDİR?

En az 21 yaşında 3 yıl geçerli sürücü belgesine sahip olmak ve üst sınıf araç kiralamalarında en az 25 yaşında ve 5 yıl sürücü belgesine sahip olma koşulları aranır.

E-Devlet kullanıcısı olmak,Kendi adına ekonomik araçlarda bir, üst sınıf araçlarda en az iki kredi kartı sahibi olmak

Vergi levhası sahibi,Memur yada SGK sı aktif çalışan olmak 

KİRALAMA SÜRESİ

En kısa kiralama süresi 24 saattir. Teslim gecikmelerinde her ek saat için günlük ücretin 1/3 ü alınır. Toplam 3 saati aşan gecikmelerde tam gün ücreti alınır.

UZUN SÜRELİ KİRALAMALAR

Uzun süreli kiralama için en az kiralama süresi 30 gündür. Özel fiyat uygulanır. Kiralama fiyatı ve koşullarına ilişkin bilgi için +90 552 201 09 33 numaramızdan Bizleri arayabilirsiniz.

ARAÇ TESLİM ALMA - ARAÇ BIRAKMA

24 saat kesintisiz hizmet veren Zedcar Oto Kiralama dilediğiniz gün ve saatte aracınızı teslim alabilirsiniz.

SÜRÜCÜ BELGESİ - KULLANIM YAŞI

En az  21 yaş yaşını dolmurmuş olma mecburiyeti vardır.

İLAVE SÜRÜCÜ

Kiracı dışında aracın başkası tarafından kullanılabilmesi ancak sürücü belgesi ve kullanım yaşı kurallarına uygun sürücülerin geçerli kimlik ve ehliyetlerinin sözleşmeye kaydı ile mümkündür. Başka kayıt yoksa ve kazanın kaydı olmayan sürücü tarafından yapıldığı tespit edilirse sigortalar geçersiz olur.

FİYATLARA DAHİL OLAN - OLMAYAN HUSUSLAR

Fiyatlara araçların  kullanım hakkı, araç bakım giderleri ve kasko dahildir. Yakıt, köprü,otoyol ücretleri, trafik cezaları ile sigortalar , tek yön ücreti, araç teslim etme ve teslim alma ücretleri, bebek koltuğu gibi ekstra talepler ve Katma Değer Vergisi (KDV)fiyatlara dahil değilidir.

OTO KİRALAMA FİYAT VE KOŞULLARI İLE TARİFEDE BELİRTİLEN ARAÇ TİPLERİNİ ÖNCEDEN HABER VERMEKSİZİN DEĞİŞTİRME HAKKINI SAKLI TUTAR.

TRAFİK CEZALARI

Türkiye deki trafik yasaları otoyollarda en çok 120km. , şehirlerarası yollarda 90km. ve şehiriçlerinde ise 50km. hıza izin vermektedir. Park ederken PARK YASAĞI işaretlerine uyunuz. Trafik yasalarına uyulmamasından ve kiracının kusurundan doğabilecek hareketlere uygulanacak trafik cezaları ve yasal sorumluluklar kiracıya aittir. Araç bırakıldıktan sonra Zedcar Oto Kiralamaya ulaşan trafik cezaları kiracıya yansıtılır ve ilgili tutar nakit olarak veya kredi kartı ile kiracıdan tahsil edilir. Araçların hangi nedenle olursa olsun resmi veya yerel makamlar tarafından tutulması nedeni ile geçecek zaman sözleşme süresi içinde kabul edilir.

ARAÇLARDA KM SINIRI VARMI

1-3    Gün Kiralamalarda günlük 200 km

4-7    Gün Kiralamalarda günlük 170 Km

8-15  Gün Kiralamalarda günlük 150 Km

16- ve üstü Kiralamalarda günlük 120 Km

Aylık ve Uzun Dönem Kiralamalarda 3000 km ile sınırlıdır

Kilometre aşımları 0,50 TL/Km + KDV olarak ücretlendirilir.

 

İNTERNETTEN YAPILAN REZERVASYONLARDA KİRALAMA ŞARTLARININ OKUNDUĞU VE DOĞRULUĞU KABUL EDİLMİŞ SAYILIR ARAÇ KİRALAMA ESNASINDA GEREKLİ ŞARTLARIN TAŞINMADIĞININ ANLAŞILDIĞI  DURUMLARDA ARAÇ KİRALAMA İŞLEMİ GERÇEKLEŞTİRİLMEZ

 

 

Ödeme Yöntemleri
https://www.zedcar.com.tr/ © 2022 - Tüm Hakları Saklıdır -